Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie Mamy%20z%20dziećmi%20na%20zajęciach%20klubu%20malucha%20w%20bibliotece

Klub Malucha

Pierwsze zajęcia Gordonowskie w Naszym Klubie Malucha już za Nami! Zajęcia skierowane są do dzieci od urodzenia do 3 roku życia! Gordonki to grupowe zajęcia umuzykalniające, gdzie poza dobrą zabawą i integracją z rówieśnikami Wasze dziecko otrzyma wszystko, co najlepsze pod kątem rozwoju muzycznego,  ale również  ruchowego, logopedycznego i neurologicznego. Rodzicu! Jeśli chcesz wspomóc prawidłowy rozwój swojego dziecka, zapisz Go do Naszego Klubu Malucha!

Fotogaleria

28 maja 2024

Maj w naszej Bibliotece

Maj w naszej bibliotece

27 maja 2024

Dzień Samorządowca

Szanowni Państwo!

Z okazji Dnia Samorządowca życzymy pomyślnej realizacji prowadzonych przedsięwzięć, niesłabnącego zapału, zdrowia oraz samych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym dla wszystkich osób, które współtworzyły i współtworzą Kałuszyński Samorząd oraz dla wszystkich którzy współpracują z Gminą Kałuszyn. Dziękujemy za dotychczasową wspólną, codzienną pracę, dobre pomysły i decyzje, liczymy na Państwa dalsze zaangażowanie, byście w duchu odpowiedzialności, ale i z odwagą działali dla dobra naszej małej Ojczyzny. 

Dyrektor i pracownicy Biblioteki Publicznej w Kałuszynie

27 maj życzenia na Dzień Samorządu Terytorialnego

27 maja 2024

Dzień Matki

Życzenia z okazji dnia matki

26 maja 2024

Wakacje 2024

Zapisy na wakacje w Bibliotece ruszają 20 maja 2024 od godziny 9:00!

Zapraszamy dzieci z roczników 2012-2016 w terminie 1-12 lipca.

Czekają Was dni pełne rozrywki i zabawy z odrobiną edukacji. 

Zapisy przyjmujemy osobiście w Bibliotece.

Uwaga – ilość miejsc ograniczona! Lista uczestników będzie tworzona według kolejności zgłoszeń. Pierwszeństwo mają dzieci zamieszkujące gminę Kałuszyn oraz biorące udział w całym dwutygodniowym bloku. Dzieci chcące uczestniczyć w jednym tygodniu zapisywane będą na listę rezerwową.

 Informacja o zapisach na wakacje do biblioteki

22 maja 2024